Beyzam Kaliteli Sohbet Odaları

Beyzam Kaliteli Sohbet Odaları

Başarı kaliteli sohbet sitesiyle yakalanır, dileklerimizde sağlık ve mutluluktan sonra yegane istek, uğrunda yıllar harcadığımızdır. Başarı anlayışı farklılık gösterse de anlam bakımından ulaşmak istediğimiz şeyi elde etme durumu ifade eder. Bilimin, sanatın, kısacası hayat şartlarının geçmişe oranla sürekli gelişmesindeki katkısı su götürmez bir gerçektir.

Bir müzisyene göre güzel besteler yapmak, bir mimara göre güzel binalar tasarlamak, bir diş hekimine göre hastada kalıcı ve gerçeğe yakın, ağızla uyumlu işler çıkartmak, bir iş adamına göreyse kazançlı yatırımlar yapmaktır başarı. Bu durumda başarı kelimesinin ucu açıklığı ve nesnel bir tanımının yapılamayacağı açıkça görülmektedir.

Başarı bazen tesadüf eseri elde edilir. Bazen, elde edilemez. Başarı kelimesinin gizemi tam olarak burada yatar. Profesör, Doçent.Bu ünvanların başarı bildirmekten başka anlamları yoktur. Sahibi olan kişinin uluslararası geçerliliği olan yayınlar yaptığını, alanında uzman “başarılı” bir insan olduğunu belirtir. Bu yüzden, başarı tam olarak egodan beslenir diyebiliriz. Ancak buradan komple başka bir tartışma konusu çıkar ki, günümüzde hala bilim insanları üzerinde kafa yormaktadır.

Sohbet etmek isteriz hepimiz günümüz hallerinde herkesin iki kelimeyi yanyana getirip kurabildiği cümleler! herkesle Muhabbet edilmez, herkes sizi anlamaz, herkes sizi dinlemez. İşte Beyzam kaliteli sohbet sitesin de siz sizi anlayan, sizi dinleyen, size değer veren insanlarla muhabbet sohbet edip gönlünüzü güzelleştirebilirsiniz. Muhabbetin o güzel tohumlarını sohbet ile attığımız bu güzel sohbet sitemizde muhabbetin dibine vurup yüreklerinize muhabbet sevgisi aşılıyoruz. Muhabbet ederek insan öğrenir, güzelleşir insan noksandır insan muhabbet ederek kendini bulur kalbini, gönlünü ve kafasını rahatlatır. Hepiniz biliyorum ki artık işten güçten sıkıldınız ve dinlenmek istiyorsunuz işte evde dinlenirken sohbet edebileceğiniz bir yer sizlerle. Eğer Muhabbet, sohbet etmezseniz gönlünüz susuz kalır.

 

16 Aralık 2016 - 21:08

admin

1.530

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Beyzam.net Türkiyenin En kaliteli sohbet sitelerinden birisi, Hemen online sohbete katılabilır
onlarca kişiyle tanışma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eğlenceli
  • Seviyeli
sohbet - chat