Hakkımızda

Teknoloji ile gelen sanal sohbet odaları günümüzde oldukça gelişmiş ve ilerlemiştir. Kullandıgımız bilgisayarlar ile her gün sosyal aglara takılıyor ve oldukça büyük bir zamanimizi sanalda geçirir olduk. Yogun iş temposundan arta kalan zamanlarda desarj olmak için artık sanal sohbeti tercih ediyoruz.

Beyzam.net sohbet odalarında ki yarişmalar online oyunlar ve sanalda yapılan sohbetler olarak artık karşımıza cıkıyor. Her ferdin kendi yaşamda ki boşlugu yanlızlık duygularını bastırmak cinsel ve tartışma ortamında kendini ifade etme amacı,kişinin kendini karşı tarafa daha rahat bir halde ifade etme gereksiniminden dolayı sanal sohbet ihtiyaci doğmaktadır. Yüzlerce insanın aynı ortamda hem sohbet edip hem canli radyo dinleme hemde oyun oynama imkanı bulunuyor. Bazı insanların dünyası okadar büyükki istediği yere takılma arkadaş ortamları ve aile ortamları vardır. Ama her insan bu kadar şanslı olamıyor. Bazı insanalrın ise kendine ait kücük dünyalari vardir. İşten eve evden işe gidenler. Hiç bir sosyal aktivetisi olmayan arkadaş edinmekte zorlanan ama yeri geldiğinde de bişeyler paylaşmak isteyen ve ve iş stresinden uzakta desarj olmak isteyen insanlar için en uygunu bana göre sanal sohbet odalarıdır. Sohbet sunucularında sohbet eden insanların arasına uzak ve sanal duvar girmiş olsa da yapılan güzel sohbet muhabbetler, kurulan samimi dostluklar, arkadaşlıklar hayatın karmaşasından bizleri cok az da olsa uzaklaştırıp desarj olmamizi saglıyor.

Yeri gelir okadar güzel ortamlar kurulurki sanal sohbet sitelerinde sankı o an chat degilde ev ortamında sohbet edıyor gibi hisseder insan. Sadece dostluk arkadaşlık degildir tabi ki sanalı tercih etmemmizin nedeni yeri gelir aşklar da yaşanir, aileler de kurulur. Yeter ki sohbet siteleri ile ettiğimiz kişileri seçmesini bilelim.

Eskiler de yapılmakta olan sohbetler günümüz dünyasında neredeyse hiç kalmadı. Sadece eskilerin bir araya geldiği kahvehane ortamlarında yapılan bEYZAM sohbet ve oyunlar dışında bu kadar net bir muhabbetin olduğu bu sohbetlerin döndüğü ortamların eksikliğini kesinlikle sizlerde hissediyorsunuz. Bizler burada sizlere o özlemi gidermek için sevgi saygı çevresi dışına çıkmadan sohbetin eksikliğini tamamlamak adına açılmaş olan  chat veya çoğumuzun dediği gibi  sunucusun da gidermek için bu siteyi siz değerli okurlara sunduk. . Bu sohbet ‘e dahil olmak o kadar kolay ki hem ücretsiz olup hemde güvenilir tabi ki ben bu yazıyı mobil den metro dan yazarken bize ulaşmak ne kadar zor olabilir ki? Mobil den bu kadar net bir yazı yazılır iken mobil cet yapmak hiçte zor olmasa gerek. Sanırım şuan yağmur başlamak üzere yazımı yavaş yavaş sonlandırmam gerekiyor herseyin bu kadar basit olduğu bu sade sohbet sitesi bizlerin değil hepimizin sohbet mekanı bu bilmenizi isterim. Yürüdüğüm yerde daha fazla yazamıyorum o yüzden yazımı burda noktaliyorum ve sizleri eskilerin sade sohbet ettiği yere ücretsiz sohbet chat sunucusuna bekliyorum. Yazı yazmak bende hastalık oldu sanırım metro da bile sizlere yazıyorsam eğer durum gerçekten vahim olsa gerek. Emeğe saygı diyoruz yorumlarınızı bekliyoruz 🙂

Beyzam.NET Online sohbet sitesi, Onlarca kişinin bulunduğu sohbet ortamına hemen katılarak arkadaşlıklar edinebilir ve eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

16 Aralık 2016 - 03:02

admin

6.131

0 Yorum


Beyzam.net Türkiyenin En kaliteli sohbet sitelerinden birisi, Hemen online sohbete katılabilır
onlarca kişiyle tanışma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eğlenceli
  • Seviyeli
sohbet - chat