Hemen Sohbet Kanalı

Hemen Sohbet Kanalı

Merhaba degerli okurlarım! Ben sanalda yıllardır takılan bir kişi olarak sizlere yaşadıgım dostluklardan, arkadaşlıklardan bahsetmek istiyorum.

Sanala başladıgım da yıl 2008idi. Ozamanlar bu kadar aktif ve tecrübeli degildim acemiydim ve kimseyi tanımıyordum.O yüzden nadiren evde sıkıldıkça gelir orada sohbet eden kişileri izlerdim sadece. Gün geldiki bende kişiler arasına girdim yeni yeni insanlarla tanıştım. Öyleki yeri geldi evdeki ailemden çok sanal da sohbette tanıdıgım insanlarla zaman geçirmeye başladım. Diyorsunuz ki şimdi belkide iyimi ettin sanki onca senen bilgisayar basında boşuna geçmiş. Hayır bence degil.

Öyle insanlar dostlar kazandım ki reel hayatta hiç kimseyle degişmeyecegim dostluklarım ve arkadaşlarım oldu. Yeri geldi onların dertleri ile üzüldüm yeri geldi sevinçleri ile bende sevindim mutlu olında hiçte hafife almamak gerekiyormuş bunu ben anladım yıllardır takılan biri olarak. Reel yaşantımda belkide hiç yaşayamayacagim mutlu analrım oldu. Ve ben aşık oldum:) hayatımın erkegini ben sohbet sitesinde buldum. Adı Şevket  o benim dünyam oldu ben onun sayesinde nefes aldıgımı yaşadıgımı fark ettim. Birde She’m var henüz belki bir yıldır tanıyorum ama inanın sanki çocuklgumdan beri tanıyorum ve her derdimi onunla paylaşabiliyorum güveniyorum ve diğer bütün arkadaşlarim onları da tanıdım sevdim benim için herşey demek onlar. Biz hemen her gün bir aradayız. Birlikte sohbetlerimiz muhabbetlerimiz oluyor. Okadar güzel bir ortamdayız ki inanın benim yakın akrabam gibiler hepsi. Başta Dost’um, She olmak üzere buradan bütün arkadaşlarıma ve dostlarıma sevgi ve saygılarımı iletiyorum.

Ve diyorum ki sizler de bu beyzam ailesinde bulunmak isteyeceksiniz ve biz sizlerin bir tık ötenizdeyiz. Mutlaka sizleride sadesohbet ailesi olarak görmekten mutluluk duyarız. Dost sohbetlerının yedi yirmidört saat sürdügü sitemize bekleriz.

27 Aralık 2016 - 11:01

admin

1.651

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Beyzam.net Türkiyenin En kaliteli sohbet sitelerinden birisi, Hemen online sohbete katılabilır
onlarca kişiyle tanışma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eğlenceli
  • Seviyeli
sohbet - chat