Beyzam Ücretsiz Sohbet Sitesi

İnsanların Her zaman Daha Çok Eğlenmeleri Adına Hazırlanmış olan Sohbet Odalarımız Sizlere ücretsiz olarak Sunulmuştur. Mobil Uyumlu olan Sohbet Sitemizde Sizlerde Dilediğiniz kadar Sohbet Ederek Kalıcı Arkadaşlıklar Kurabileceğiniz Nezih Sohbet Platformuna Hoş Geldiniz.

Mobil Sohbet

Mobil Sohbet, Her Türlü Cep Telefonlarını Destekleyen Yapısı Bulunmaktadır. Web Sohbet Üzerinden Girişler yaparak Sınırsız Sohbete Şahitlik Edebileceğiniz gibi, Sohbet Ederken Aynı zamanda Canlı Radyo Yayınlarımız sayesinde Sohbetinize Renk Katmaya Hazır mısınız?

Yeni Nesil Chat Odaları

Yeni Nesil Sohbet, Chat Odaları Kaliteli Zamanlar Geçirmek İçin Hazırlanmıştır. Dünyanın Dört Bir Yanından Giriş Yapan İnsanlarla Tanışarak Kalıcı Dostluklar Elde Etmek İçin Sizleri Sohbet Odalarımıza Davet Ediyoruz.

 mIRC İndir  Play Store


Kızlarla Konuşurken Dikkat edilmesi Gereken Şeyler

admin Aralık 27 2016  Etiket: , , , 1 Yorum

Kızlarla Konuşurken Dikkat edilmesi Gereken Şeyler

Kızları etkilemeyi bilmeyen erkekler için daha kötü bir duygu olamaz değilmi. Bazı erkekler çok çekingen, konuşmaya, sohbete nasıl başlanacagini bilemezler. Utanırlar ve nerede ne zaman ne söyleneceğini tam olarak bilemezler. Ya uygunsuz bir zamanda uygunsuz birşeylerden söz ederler yada hiç konuşmayi tercih etmezler. Özellikle de hoşlandiği kız varsa karşısında tutulur kalır. Bazı erkekler ise kendilerine okadar güvenir ki bütün kızları ayartırım havasın da olurlar. Çekingen erkekler bu tip erkeklere hayran kalırlar. Ama bir türlü onlar gibi davranamazlar. Çünkü herkesin kişilik yapısı farklıdır. Kimisi çok konuşur kendine hayran bırakır, kimisi de okadar saçma sapan şeyelrden bahseder ki kendinden uzaklaştırır kızları. Diğer tip erkekler ise konuya nasıl girilecegini bilemezler.

Ben sizlere kizlarla sohbet etmenin yollarını az çok bildigim kadarı ile örnek vererek yardım etmek isterim.

Kadınları nasıl etkileyecegini bilememek konuya nasıl başlayacagini bilememek utanmak ne kötü değilmi. Hoşlandıgınız bayan karşınız da ve belkide o da sizden hoşlanıyor sizden adım atmanızı bekliyor. Öncelikle hoşlandıgınız bayanın yanın da cesaretli ve dik durun .Konuşmak için konuşmayın.

Onunla daha rahat konuşabileceginiz bir yere davet edin. Ve kendinizi ifade etmek için özel kelimeler secin ve onunda sizin için özel oldugunu hissettirin. İsterseniz küçük bir hediye veya çiçek götürebilirsiniz. Kızlar çiçekleri çok severler ve bilirler ki her erkek her kıza çiçek almaz. Çiçek alıyorsa bir erkek bir kıza analr ki onun için özeldir, özel duygular besliyordur.

Sakin olun ve heyecanınızı karşınızdakine yansıtmamaya çalışın. Sohbet e başladınız onun halini hatrını sordunuz. Kısaca o günün normal akışından söz ettiniz ve asıl konuya geçeceksiniz. Sakince ve sabırlı bir şekil de heyecanlanmadan ondan hoşlandıgınızı ve onun sizin için çok önemli oldugunu anlatınız. Uzun zamandır onunla ilgilendiğinizi takip ettiğinizi ve artık onsuz olamayacagınızı hayatınızda olmasının sizin için çok önemli olacagından bahsedin.Zaten bunları duyan bir bayan size karşı daha nasıl karşı durabilirki . Bence siz bunları yapabilecek kapasitedesiniz ne dersiniz çekincek hiç bir durum yokmuş değimi ortada mutluluklar:)

Ayrıca kızlara iltifat etmek ayrı bir sohbet konusudur.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
yasin demirağ
3 yıl önce

güzel

Sohbet Sitesi;

Beyzam.net Türkiyenin En kaliteli sohbet sitelerinden birisi, Hemen online sohbete katılabilır onlarca kişiyle tanışma fırsatını yakalayabilirsiniz..

Sosyal Medyada Biz!

Facebook
Twitter
İnstagram
Youtube

© Copyright 2020 Sohbettema.Com By diE - Beyzam.NET