Beyzam Ücretsiz Sohbet Sitesi

İnsanların Her zaman Daha Çok Eğlenmeleri Adına Hazırlanmış olan Sohbet Odalarımız Sizlere ücretsiz olarak Sunulmuştur. Mobil Uyumlu olan Sohbet Sitemizde Sizlerde Dilediğiniz kadar Sohbet Ederek Kalıcı Arkadaşlıklar Kurabileceğiniz Nezih Sohbet Platformuna Hoş Geldiniz.

Mobil Sohbet

Mobil Sohbet, Her Türlü Cep Telefonlarını Destekleyen Yapısı Bulunmaktadır. Web Sohbet Üzerinden Girişler yaparak Sınırsız Sohbete Şahitlik Edebileceğiniz gibi, Sohbet Ederken Aynı zamanda Canlı Radyo Yayınlarımız sayesinde Sohbetinize Renk Katmaya Hazır mısınız?

Yeni Nesil Chat Odaları

Yeni Nesil Sohbet, Chat Odaları Kaliteli Zamanlar Geçirmek İçin Hazırlanmıştır. Dünyanın Dört Bir Yanından Giriş Yapan İnsanlarla Tanışarak Kalıcı Dostluklar Elde Etmek İçin Sizleri Sohbet Odalarımıza Davet Ediyoruz.

 mIRC İndir  Play Store


Kızlarla Sohbet Ederken Nasıl İltifatlar Edilir?

admin Şubat 24 2017  Etiket: , , Yorum Yok

Kızlarla Sohbet Ederken Nasıl İltifatlar Edilir?

Kızlara iltifat etmek: Bilindiği üzere ne kızlar erkeklerden nede erkekler kızlardan vazgecemezler. Her iki tarafta birilerinin onlarla ilgilenmesini güzel sözler söylenilmesinden çok hoşlanırlar. Aslına bakarsak kızlar bu konularda daha hassaslar. Çünkü erkekler kızlar gibi hassas ve duygusal degillerdir. Kızlar daha narin ve duygusal oldukları için her zaman ilgi alaka beklerler karşı taraftan. Hangi bayanın, hoşuna gitmez ki ilgi görmek, hediyeler almak, öncelikli görünmek.

Ama kimi kızlar vardır ki sürekli sürekli ilgi gördüklerin de karşısındaki insanları kücük görmeye başlar. Ve bütün insanlar ona oyuncak gibi gelir ve zamanla duygusuzlaşır. Fazla ilgi alaka da bir yerde zararlıdır. Her şeyin dengesini bulmak lazım.

Şöyle düşünelim siz bir erkeksiniz ve ben de karşınız da kız arkadaşınızım. Siz bana sürekli güzel şeyler söylüyorsunuz çiçekler alıyor, hediyelere boguyorsunuz. Ben böyle şeyleri aldıkça alırım ama benim içinde çok önemi kalmaz sıradanlaşırsınız karşımda. O yüzden ben diyorum ki bazı şeylerin özelligi olmali olur olmaz yerde olur olmaz zamanda ne iltifatlar edin ne de hediyeler almayın.

Bir bayanla ve ya sevgilinizle Sohbet ederken mutlaka seviyenizi koruyun ve her sözün sonunda iltifat etmeyin, iltifat edeceginiz zamanlar özel zamanlar olsun. Sürekli edilen iltifatlar degerini kaybeder özel olmaktan çıkar. Her bayana da iltifat edilmez sizler için önemli olan bayanlara iltifat edinki sizin özel insan oldugunuzu herkes bilsin anlasın.

Kısacasi demek istediğim arkadaşlar şu ki;

Kızlar gözünde özel ve etkileyici bir erkek olmak istiyorsanız mutlaka agır başlı, az öz konuşun güzel sözlerinizi herkese harcamayın. Sohbet ederken aşırıya gitmeden konuşun ve ilgilendiğiniz insana ince ve samimi oldugunuzu gösterin ki oda sizin özel biri oldugunuzu düşünürse size kendinizi özel hissetirecektir.

 

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Sohbet Sitesi;

Beyzam.net Türkiyenin En kaliteli sohbet sitelerinden birisi, Hemen online sohbete katılabilır onlarca kişiyle tanışma fırsatını yakalayabilirsiniz..

Sosyal Medyada Biz!

Facebook
Twitter
İnstagram
Youtube

© Copyright 2020 Sohbettema.Com By diE - Beyzam.NET