Omegla Sohbet Odaları Chat Sitesi

Omegla Sohbet Odaları Chat Sitesi

Omegla üyelik gerektirmeden binlerce kişiyle sohbet etmeyi sağlayan görüntü chat  internet sitesidir. 2009 Yılında 18 yaşındaki yunan genç Leif K-Brook kurulmuştur.Tüm dünyada yaygın olarak kullanılan sesli ve görüntülü yabancı sohbet sitesidir.Binlerce üyesi bulunan sitede ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

Türkiyede yasaklı olan Omegla sitesi farklı yollardan giriş yapabilirsiniz. Omegla nedir, nasıl kullanılır diye merak edenler için bazı bilgiler verelim ve platformu amacını saptırarak kullananların başınıza nasıl dert açacağını da anlatarak uyarılarımızı paylaşalım.

Omegla giriş için web tarayıcınızdan siteye giriş yapmanız kafi,sitenin özelliğinin kameralı olması siteye girişte ses ve görüntü ayarlanın yapılmasını size öneriyor onayladıkdan sonra direk siteye bağlanabilirsiniz.

Türkiye üzerindende girişlerin yoğun olduğu sitede genelde kız tavlamak için kullanılan en yaygın Sohbet sitesidir.Sitenin en güzel özelliği üyelik ve ücretsiz olması ayarlarınızı yaparak hemen görüntülü olarak rastgele tanımadığın insanlarla sohbete başlayabiliyorsun.Sitenin veri tabanının ingilizce olması bizler için handikap olsada bununda önüne geçebiliriz.
Yabancı insanlarla konuşmak gerek dil acısından gerekse yeni insanlara arkadaşlık kurmak acısından en yaygın kullanan Sohbet Platformu Omegla, Google tarafından en çok aranan kelimeler arasına adını yazdıran nadir sitelerden birtanesidir.2012 yılında 150.000 arama hacmine sahip olan site günümüzde hala yaygın olarak kullanılan kameralı sohbet sitesi olarak akıllarda kalmıştır.
En büyük özelliği diğer görüntülü sohbet sitelerine nazaran site girişinin ücretsiz olması ve aynı anda 3 kişi sohbet edebiliyor olmamız diğerlerinden farklı bir omegla sohbet anlayışı sunmaktadır.

 

09 Mart 2017 - 13:45

admin

8.325

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Beyzam.net Türkiyenin En kaliteli sohbet sitelerinden birisi, Hemen online sohbete katılabilır
onlarca kişiyle tanışma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eğlenceli
  • Seviyeli
sohbet - chat