Beyzam Ücretsiz Sohbet Sitesi

İnsanların Her zaman Daha Çok Eğlenmeleri Adına Hazırlanmış olan Sohbet Odalarımız Sizlere ücretsiz olarak Sunulmuştur. Mobil Uyumlu olan Sohbet Sitemizde Sizlerde Dilediğiniz kadar Sohbet Ederek Kalıcı Arkadaşlıklar Kurabileceğiniz Nezih Sohbet Platformuna Hoş Geldiniz.

Mobil Sohbet

Mobil Sohbet, Her Türlü Cep Telefonlarını Destekleyen Yapısı Bulunmaktadır. Web Sohbet Üzerinden Girişler yaparak Sınırsız Sohbete Şahitlik Edebileceğiniz gibi, Sohbet Ederken Aynı zamanda Canlı Radyo Yayınlarımız sayesinde Sohbetinize Renk Katmaya Hazır mısınız?

Yeni Nesil Chat Odaları

Yeni Nesil Sohbet, Chat Odaları Kaliteli Zamanlar Geçirmek İçin Hazırlanmıştır. Dünyanın Dört Bir Yanından Giriş Yapan İnsanlarla Tanışarak Kalıcı Dostluklar Elde Etmek İçin Sizleri Sohbet Odalarımıza Davet Ediyoruz.

 mIRC İndir  Play Store


Panik Atak Nedir? Belirtileri nelerdir? Tedavi yöntemleri nelerdir?

admin Şubat 26 2017  Etiket: , , Yorum Yok

Panik Atak Nedir? Belirtileri nelerdir? Tedavi yöntemleri nelerdir?

Panik Atak Nedir?

Panik atak anlık endişe, kaygı, korku ve şiddetten orataya çıkan psikolojik bir hastalıktır. Anlık psikoloji değişikliği ile orataya çıkar ve elinde olmadan tüm vucudunuzu, bedeninizi sarabilir. Sizi Yalnız bulduğunda çepeçevre saran Panik atak zaman zaman nöbet şeklinde ortaya çıkar. Ataklar bittiğinde kişi kendini çok yorgun ve bitkin hissedebilir. Böyle durumlarda kendinizi direkt doktora atma hissi doğar ve en son da Ölüm korkusu tüm bedeninizi sarar. Son zamanlarda, üşüme, terleme, çarpıntı ve bulantı gibi hafif belirtilerle başlayan Panik Atak şiddetli bi şekilde devam eder.

Panik Atak Belirtileri Nelerdir?

  • Gögüs ağrısı ve sıkışmadı! Kalp krizi sanılabilir ama panik atak belirtisidir.
  • Nefes daralması ve kendini boğulacak gibi hissetme. En sık görünen belirtilerden bitanesidir.
  • Sık sık mide bulantısı, kusma hissi!
  • Uyuşma ve karıncalanma sık sık sizi rahatsız etmeye başlar.
  • Toplum içerisinde, kalabalık içerisinde rahat olamamak hissi.
  • Kendinizi bayılacak ya da ölecek gibi mi hissediyorsunuz? İşte Panik atağın kendisini en son gösterdiği etkide Ölüm Hissidir. Bütün bedeni sarar ve müthiş bi korku hissedersiniz.
  • İşte böyle belirtileriniz varsa sizde doktorunuza gidip Ruhunuzu Tedavi ettirmeyi unutmayın.

NOT; bu belirtilerin en az 4 tanesi sizlerde varsa doktora gitmeyi ihmal etmeyin. Tabi ki bu belirtiler illa panik atak olmak zorunda değil başka bir hastalığın belirtileri de olabilir. Kendi sağlığınızı düşünmeniz için doktora gidin ve kendi kendine geçmesini beklemeyin.Tedavi Yöntemleri Nelerdir?

Panik Atak Tedavi Yöntemleri Nelerdir?

Panik atak tedavi yöntemleri; belirtileri olan hasta mutlaka doktora gitmeli ve ruhunu tedavi ettirmeyi unutmamalı. Ruh çürük olursa fizik hiçbir işe yaramayacaktır.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Sohbet Sitesi;

Beyzam.net Türkiyenin En kaliteli sohbet sitelerinden birisi, Hemen online sohbete katılabilır onlarca kişiyle tanışma fırsatını yakalayabilirsiniz..

Sosyal Medyada Biz!

Facebook
Twitter
İnstagram
Youtube

© Copyright 2020 Sohbettema.Com By diE - Beyzam.NET