Sohbet Nedir?

Sohbet Nedir?

Sohbet Nedir?

Selam aleyküm değerli Beyzam.net takipçilerimiz. Sohbet’in genel anlamı ve bizim kullandığımız anlamlarını karşılaştırıp sizlerle sistemizmizden de bahsederk açıklamalı olarak paylaşıyoruz.

Bugün sizlerle Sohbet hakkında bazı bilgiler paylaşacağım. Bunun sebebi sohbet sitemizin sahibinin yaptığı uyarıdır. Sürekli hepler eğitimleri hakkında yazı yazdığım için birazda sohbet siteleri hakkında bilgilerini bizimle paylaş dedi. Bende kendisini kıramadım ve sohbet siteleri ve sohbet etmek hakkında bilgilerimi sizinle paylaşmaya karar verdim.

Sohbet Nedir ? Sohbet Siteleri Ne işe yarar ?

Aslında hepiniz sohbet etmek nedir bilirsiniz. Hepiniz birşekilde birleri ile sohbet ediyorsunuz. Bizde sohbet siteleri aracılığı ile insanlarla sohbet ediyoruz. Bu sohbet siteleri ile günümüzün tabiri olan “sosyalleşiyoruz”.

Bildiğiniz üzere birçok sohbet sitesi mevcut. Peki bunların hangileri kaliteli bir sohbet ortamı sunuyor. Bu çok göreceli bir kavramdır. Bazı sohbet siteleri çok kalabalık olurken bazıları çok az sayıda kullanıcıya sahip. Ama hepsinde sohbet ederken zevk alabiliyoruz. Bu tamamen sizin o an sohbetten ne almak istediğinize göre değişir. Google amca sayesinde bazı chat siteleri çok fazla kullanıcı toplar. Bunlar google ilk sayfasında ilk sıralarında bulunur. Bizim sohbet sitemiz ise şuan emekleme devrinde olduğu için henüz google tarafından çok sevilen bir sohbet siteleri değildir. Ama sizlerinde katkısı ile google amca bizi de sevecektir.

Zaten google amca bizi sevsin diye birçok şey yapmaktayız. Ama sadece google amcanın değil sizlerinde bizleri sevmesi gerekmektedir. Sohbet edeceğiz bu ortamı sizlerinde sevmesi gerekir. Bizde sizler daha iyi sohbet edebilmesi için gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz. Sizler için yeni projeler üretmeye çalışıyoruz. İlerleyen günlerde sizlere bazı sohbet sitelerinin tanıtımlarını yapacağız. Bu gün ise mevcut sitemizin kadrosundan bahsetmek istiyorum.

 

 • DeLiii ve ErisiLmez rumuzlu arkadaşlarımız Beyzam.net’in sahibi ve ayrıca sunucu sorumlularıdır.
 • Hera #Sohbet kanalı sorumlusudur ve admindir.
 • Naz #Beyzam kanalı sorumlusu ve admindir.
 • My #Oyun kanalları sorumlusudur.

Sizlerde sunucumuza gelip bizlerle ücretsiz sohbet edebilir, kendi kanallarınızı açabilir hatta bizimle birlikte yönetimde görev alabilirsiniz. Kaba olarak sohbet sitemizin tanıtımını yaptık. İlerleyen günlerde sohbet siteleri hakkında daha farklı bilgiler paylaşacağız. Ayrıca sohbetci sitesi için yazdığımız konuya buradan ulaşabilirsiniz.

Beyzam sohbet sitesi yönetimi adına bizlere zaman ayırdığınız için sizlere teşekkür ederiz.

05 Şubat 2017 - 15:57

admin

2.406

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

  Belçika sohbet odaları

  17 Nisan 2020

  382

  Belçika sohbet odaları

  Belçika sohbet Evet arkadaşlar bugün köşemizi belçika ülkesini tanımaya ayırdık.Bu şirin avrupa ülkemizi gelin yakından tanıyalım. Belçika’nın...

  Fransa sohbet odaları

  17 Nisan 2020

  156

  Fransa sohbet odaları

  Fransa denilince akla ilk gelen şey sanırım eyfel kulesi ve parisin dillere destan aşk hikayeleri. Aşık olmak isteyenlerin ve romantik anlar yaşamak isteyenlerin...

  Bayanlarla Sohbet Odaları

  17 Nisan 2020

  154

  Bayanlarla Sohbet Odaları

  İnsanları bir noktada buluşturan onların ortak özellikleri ile belirli bir noktada onları belli bir amaca yönelten şey sohbet ve muhabbet olacaktır....

  Sohbet Kanalına Hoşgeldiniz.

  17 Nisan 2020

  140

  Sohbet Kanalına Hoşgeldiniz.

  İnternet ortamı üzerinden sizlere yazılı olarak hizmet veren bir sohbet sitesiyiz. Sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler karşısında sizlerden hiçbir şekilde...


Beyzam.net Türkiyenin En kaliteli sohbet sitelerinden birisi, Hemen online sohbete katılabilır
onlarca kişiyle tanışma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Neden Biz!

 • Kaliteli
 • Daimi
 • Eğlenceli
 • Seviyeli
sohbet - chat