Sohbette Kalitenin Önemi

Sohbette Kalitenin Önemi

Genelde Sohbet ederken gelişi güzel sohbet yapabilmeyi benimseyen birçok Türk kullanıcısı olarak kurallardan biraz uzağız. Bu konuda Kendimce nacizane bir makale yazma gereği duydum. Sohbette en önemli şey empati kurmak bence çünkü her zaman ağzımdan çıkanları kendimize söyleniyormuş gibi düşünerek karşımızdaki kişi veya kişilerle konuşurkan seçerek konuşmalıyız.

İnsan ne kadar kaliteli olursa Sohbetide O kadar kaliteli olur. Artık Sohbetlerin Çoğu internet ortamı üzerinden veya cep telefonları üzerinden yapıldığını düşünürşek kaliteninde düştüğünü söylememiz yanlış olmaz.

Sohbet,Chat Üzerine Kurulan Sohbet Siteleri ve sosyal paylaşım sitelerinde insanlar birden fazla insanlarla Sohbet ederek tanışıp Arkadaşlıklar kurabilir, tabi oda nekadar sağlıklı olur ayrı bir tartışma konusu. Bizde Sizler için Kaliteli Sohbet edebileceğiniz Sohbet Sitelerini araştırdık. Bu Konuda Oldukça birikime sahip olan Beyzam Kaliteli Sohbet Odalarında karar kıldık.Hem yönetim kadrosu hem ziyaretçileri bu konuda diğer sitelerden bir adım önemde olduğunu gördük. Sohbet ortamında hepimiz bazı kelimeleri bazı komutları sürekli kullanırız. Bunları uzun uzun yazmak bazen sıkıcı ve yorucu olabiliyor. İşte bu kelime tamamlama remotesi tam işimize yarayan bir remotedir. Sohbet odalarında sa. as. hg. tarzında birçok kısaltma kullanırız. Peki bu kısa kısa yazdığınız kelimelerin siz kısa yazsanızda karşı tarafa uzun haliyle gitmesini istemezmisiniz.

Örnek olarak siz sadece sa. yazın selamun Aleyküm yazısı karşıya gitsin. Yada siz hg. yazın karşı tarafa hoş geldin yazısı gitsin. bunun gibi bir çok örnek mevcut. İsterseniz bu remoteyi komutları kısaltmakta da kullanabilirsiniz.

Sitenin Geçmiş Yıllardaki Tecrübeside  Bizim için diğer Sohbet Sitelerinden daha iyi ve Kaliteli olduğunu gösterdi. Gönül rahatlığı ile Kaliteli Sohbet edip sade arayüzü ile Üyelik gerektirmeden Ücretsiz Sohbet edebilirsiniz. Şimdiden Herkese Bol ve Kaliteli Sohbetler.

SOHBET GİRİŞ  İÇİN : TIKLAYINIZ.

19 Ocak 2017 - 21:28

admin

1.894

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Beyzam.net Türkiyenin En kaliteli sohbet sitelerinden birisi, Hemen online sohbete katılabilır
onlarca kişiyle tanışma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eğlenceli
  • Seviyeli
sohbet - chat