Beyzam Ücretsiz Sohbet Sitesi

İnsanların Her zaman Daha Çok Eğlenmeleri Adına Hazırlanmış olan Sohbet Odalarımız Sizlere ücretsiz olarak Sunulmuştur. Mobil Uyumlu olan Sohbet Sitemizde Sizlerde Dilediğiniz kadar Sohbet Ederek Kalıcı Arkadaşlıklar Kurabileceğiniz Nezih Sohbet Platformuna Hoş Geldiniz.

Mobil Sohbet

Mobil Sohbet, Her Türlü Cep Telefonlarını Destekleyen Yapısı Bulunmaktadır. Web Sohbet Üzerinden Girişler yaparak Sınırsız Sohbete Şahitlik Edebileceğiniz gibi, Sohbet Ederken Aynı zamanda Canlı Radyo Yayınlarımız sayesinde Sohbetinize Renk Katmaya Hazır mısınız?

Yeni Nesil Chat Odaları

Yeni Nesil Sohbet, Chat Odaları Kaliteli Zamanlar Geçirmek İçin Hazırlanmıştır. Dünyanın Dört Bir Yanından Giriş Yapan İnsanlarla Tanışarak Kalıcı Dostluklar Elde Etmek İçin Sizleri Sohbet Odalarımıza Davet Ediyoruz.

 mIRC İndir  Play Store


Yeşil gözlü kadınların makyaj seçimi nasıl olmalıdır?

admin Şubat 26 2017  Etiket: , Yorum Yok

Yeşil gözlü kadınların makyaj seçimi nasıl olmalıdır?

Kadınların makyaj seçimi hiç bir şeyi göz önünde bulundurmadan kullanılması ve makyaj seçiminde bütünlük kurulamamasına bağlı olarak istenilen görüntünün ortaya çıkmamasına neden olmaktadır. Makyajda en önemli bileşenlerden birisi olan göz rengidir. Göz rengine göre makyaj yapılması da çok hoş bir görüntü elde edilmesini sağlıyor.

Yeşil gözlü olanların kullanacağı tonlara bakarsak , mor renge yer vermesi çok hoş görüntüler elde edilmesini sağlar. Doğrudan koyu bir mor kullanmak yerine açık tonlar da bordo ya yakın renkler göz rengini ön plana çıkartır. Kadınların yaptığı yanlışlardan biri de mavi tonlarının kullanılmasıyla göz renginin görülmesini engelleme ve makyaj bütünlüğünün kaybolmasına neden oluyor.

Mor tona ek olarak gözleriniz ile paralel şekilde yeşil tonlarına ağırlık vermeniz gözlerin daha güzel görünmesini sağlamaktadır. ama yeşil ton kullanırken ten renginizi de göz önünde bulundurmanız lazım. Ten renginize orantılı biçimde açık veya koyu ton kullanmalısınız.

Son yıllar da oldukça popüler olan altın ve bakır tonları göz rengi yeşil olanlara önerilmektedir. bu tonlar tüm yüzünüzün aydınlanmasını ve göz renginizin ön plana çıkmasını sağlayacaktır. Kullanacağınız eyelinerlar ise mutlak suretle siyah ve tonlarından ayrı olmalı, mümkün olduğunda yumuşak tonlar ile kahverengi ya da gri türünde renkler tercih edilmelidir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Sohbet Sitesi;

Beyzam.net Türkiyenin En kaliteli sohbet sitelerinden birisi, Hemen online sohbete katılabilır onlarca kişiyle tanışma fırsatını yakalayabilirsiniz..

Sosyal Medyada Biz!

Facebook
Twitter
İnstagram
Youtube

© Copyright 2020 Sohbettema.Com By diE - Beyzam.NET